ordinace v ružové zahrade 2

21. února 2009 v 13:38 |  ordinace 2

"Odvažte se hledat recept na život "

"Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí."

Nové díly seriálu
Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů, chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií,empatií, emoci střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každý den, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí...
Pavlu Barnovou čeká osudový zvrat i nová naděje. Dalibor Frynta a Vladimír Pusenský budou hledat lásku a rodinnou pohodu a jejich hledání se možná nebezpečně protne. Eduard a Běla jsou sice čerstvě spolu, ale přesto je brzy čeká život ve třech! Magda a Čestmír zjistí, že jen láska někdy ke štěstí nestačí. Mladí doktoři z chirurgie opět přinesou do příběhu humor, ale dočkají se i perných chvilek a kruté zrady. Vrátí se staří známí a pořádně zamotají s osudy stávajících hrdinů. Dočkáme se svatby, těhotenství, lásek i rozchodů, ale koho čeká štěstí a kdo vsadí na špatnou kartu, o tom rozhodnou teprve příští měsíce.
tet je ordinace velice smutná souhlasíte ? kdo to nevydel tak umřel honza haken a Pavla kvuli to mu je celá pryč v dílu odpust mi! To tak bylo. Všichni jsou připraveny na honzuv pohřeb ale nečekane, Pavla vyleze s ložnice oblečená a řekne že jde do práce . nechce si připustit že její láska opravdu zemřela . její kolegové mají o ní strach. Nakonec ale večer jde vyklidit jeho kancelář a uvidí slubní prsteny rozbrečí se.
Příde Tereza
se omluvit za falešný článek. Pavle to nevadí a vše ji odpustí a rozbrečí se obe. co bude v dalším díle zase napíši !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama